درباره ما

درباره ایران ووکامرس

با عرضه شدن افزونه قدرتمند ووکامرس و توجه ویژه طراحان وب سایت های فروشگاهی، نیاز به وجود یک منبع مطمئن و آگاه، جهت رفع مشکلات و برطرف کردن نیازهای کاربران این سیستم به شدت حس میشد. مجموعه ایران ووکامرس متشکل از افرادی است که همگی دارای تجربیات و مهارت هایی بسیار در زمینه برنامه نویسی وب سایت هستند.

هدف ما:

باور ما این است که برای ایجاد دنیایی زیباتر و آینده ای درخشان تر باید در کنار یکدیگر قدم برداریم و بدین وسیله ، به گسترش آگاهی و رشد علمی خود و همه ی علاقه مندان و جویندگان علم و دانش کمک کنیم.

about-us
برقراری ارتباط موثر

ما در مجموعه ایران ووکامرس بر این باور هستیم که داشتن تسلط به تنهایی کافی نیست بلکه باید بتوانیم با دیگران به خوبی ارتباط برقرار کنیم یعنی انتظارهایی که یک شخص از برنامه خود دارد را برآورده کنیم و نحوه استفاده از آن را به او به گونه ای توضیح دهیم تا دچار هیچ مشکل یا ابهامی نشود

خدمات ما :

با به کار گیری دانش و تجربه کارشناسان متخصص تیم ایران ووکامرس ، قادر به رفع انواع مشکلات،خطاها و پباده سازی درخواست های موجود در فروشگاه های ووکامرس هستیم. فهرست خدمات ما در وب سایت ووکامرس ایرانی به شرح زیر است:

1- پشتیبانی سایت

2- افزایش سرعت

3- امنیت سایت و سرور

4- ریسپانسیو خدمات

5- رفع خطاهای پایگاه داده

6- سئو و بهینه سازی

7- رفع خطاهای w3c

8- بازیابی سایت های هک شده

9- فروش و طراحی انواع قالب و افزونه

برای ارتباط با ما و یا سفارش می توانید از ناحیه کاربری یا تماس با ما استفاده نمایید

تماس با ما
شبکه های اجتماعی
ساعات فعالیت

شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10 تا 22

پنج شنبه و جمعه تعطیل می باشد

اطلاعات تماس

تلفن : 09398695238

تلفن : 07734824382

ناحیه کاربری ایران ووکامرس

اگر سایت و یا فروشگاه شما با مشکل مواجه شده است وقصد دارید ایران ووکامرس مشکل شما را رفع کنید علاوه بر این که در ساعت های مقرر می توانید تماس بگیرید شما می توانید در ناحیه کاربری نیز تیکت ارسال کرده تا در اولین فرصت برای شما رفع مشکل گردد . اگر حساب کاربری ندارید هم اکنون ایجاد کنید:

ایجاد حساب کاربری

آموزش های ووکامرس

آخرین آموزش ها و رفع مشکلات ووکامرس