ایران ووکامرس – رفع مشکلات ووکامرس

کاربر گرامی ! کلیه سفارشات با 20 درصد تخفیف تا پایان خرداد انجام می گیرد

رفع مشکلات سئو

رفع مشکلات سئو

رفع مشکلات سئو

رفع مشکلات سئو

Fix SEO problems
امروزه سئو می تواند درآمد یک شخص یا شرکت یا گروه را تضمین کند . افت سئو و یا به عبارت دیگر ایرادات سئو می تواند ضربات بسیاری به کسب و کار اینترنتی شما وارد کند . بالا امدن سایت در نتایج موتور های جستجو بسیار تاثیرگذار می باشد .
حال می پرسیم چرا یک سایت در موتورهای جستجو رتبه پایین تری دارد  و چرا سایتی  در بالاترین رتبه قرار دارد ؟ اگر سایت شما سئو شده باشد و دارای استاندارد خاص در سئو باشد می توانید از رقبای خود پیشی بگیرید .

گاهی اوقات اتفاق می افتد که با توجه به این که سئو کرده اید ولی باز سایت با یک افت بسیاری در هنگام جستجو مواجه می شود.

رفع مشکلات سئو

رفع ایرادات سئو

اگر سایت شما در زمینه سئو با مشکلی مواجه شد بهتر است در یکی از سایت های بهینه سازی و سئو  مثلا  moz سایت خود را بررسی کنید  و شما درنتایج جستجو افت داشتید چه اقدامی باید کنید ؟ برای رفع مشکلات سئو چه چیزهایی را باید مد نظر داشته باشید؟ چه ایرادی باعث شده است که سئوی شما روند منفی را در پیش بگیرد ؟

آیا می شود سئوی سایت را بهبود بخشید ؟
هر چقدر شما در طراحی وب سایت و مطلب گذاری آن به خوبی عمل کرده باشید اما، به الگوریتم های گوگل و استانداردهای سئو توجهی نداشته باشید، از امتیاز کمتری برای معرفی وب سایت خود به دیگران بهره مند می شوید و  با گذشت زمان وب سایت شما با افت شدید از سوی بازدیدکنندگان مواجه خواهد شد.
ایرادات سئو می تواند علل و عوامل گوناگونی داشته باشد مثلا ایراد در کد نویسی ایراد در توضیحات و کلمات کلیدی و….  برای اینکه مشکلات شما رفع گردد باید سایت شما اسکن و ایرادات به صورت استاندارد رفع گردد.
در صورتی که تا کنون سایت شما سئو نشده است و یا با افت شدید بازدیدکننده و افت سئو مواجهه هستید،، پیشنهاد می کنیم با کارشناسان متخصص و با تجربه ما در ایران ووکامرس در ارتباط باشید.

افزودن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ایمیل پنگاش

ایمیل ایران ووکامرس

info@pangash.com

شماره تماس

شماره تماس

09126946237

شماره تماس

شماره تماس

09398695238

آدرس پنگاش

آدرس ایران ووکامرس

بوشهر - آبپخش - کشاورز 3

کلیه حقوق برای وب سایت ایران ووکامرس محفوظ است