ایران ووکامرس – رفع مشکلات ووکامرس

کاربر گرامی ! کلیه سفارشات با 20 درصد تخفیف تا پایان خرداد انجام می گیرد

افزایش سرعت ووکامرس

افزایش سرعت ووکامرس

افزایش سرعت ووکامرس

افزایش سرعت ووکامرس

Speed up WooCommerce

افزایش سرعت ووکامرس یعنی همان افزایش سرعت فروشگاهی شما . هر چه سرعت لود و بارگزاری شما بیشتر باشد به راحتی می توانید بهتر مدیریت کنید و سئوی بهتری داشته باشید .

اگر از کندی فروشگاه خود رنج می برید و تمایل دارید افزایش سرعت ووکامرس خود را تجربه کنید تا باعث رضایت  و افزایش تعداد بازدیدکنندگان فروشگاه خود شوید می توانید بعد از مطالعه این پست انجام این امر را به ما بسپارید.

سرعت لود شدن تاثیر بسیاری در رضایتمندی کاربران از وب سایت و همچنین موفقیت وب سایت خواهد داشت.

کاربران معمولا  به سایت هایی که به کندی باز می شوند علاقه ای ندارند و ممکن است در صورتی که لود شدن وب سایت به درازا بکشد صفحه را ببندند و به وب سایت دیگری مراجعه نمایند.

 

افزایش سرعت ووکامرس

سرعت لود شدن وب سایت یکی از فاکتورهای رنکینگ موتورهای جستجو می باشد و در صورتی که بتوانید سایتی با سرعت بالا به کاربران خود ارائه نمایید رتبه بهتری در موتورهای جستجو خواهید گرفت و سرعت وب سایت در سئو و بهینه سازی سایت موثر خواهد بود.

یکی از دلایل محبوبیت موتور جستجوی گوگل نیست به سایر موتورهای جستجو سرعت بالای ارائه لود شدن وب سایت و نتایج ارائه شده توسط آن می باشد که آن را از سایر موتورهای جستجو متمایز می سازد.

افزایش سرعت ووکامرس

امروزه بشر به دنبال سرعت است. از این رو هرچیزی که سرعت بیشتری داشته باشد از جذابیت بیشتری نیز برخوردار است. دنیای وب سایت هم از این قاعده مستثنی نیست. کاربران فضای مجازی نیز تمایل دارند هر چه زودتر به خواسته خود برسند.

به همین دلیل اگر سرعت لود وبسایتی پایین باشد بدون شک تعداد کاربران بازدید کننده افت شدیدی خواهد داشت.

بنابراین طراحان در طراحی سایت باید به این موضوع بسیار توجه کنند.یکی از این ابزار سایت GTmetrix است که با استفاده از آن می‌توانید به راحتی خطاهای موجود در سایت را شناسایی و رفع کنید.

اگر خواهان افزایش سرعت در وب سایت خود هستید و تمایل دارید این مسئولیت را بر عهده ی افراد متخصص و با تجربه بگذارید، می توانید روی دانش و تجربه ی کارشناسان متخصص و کارآزموده ما در مجموعه ایران ووکامرس حساب کنید  و انجام این مسئولیت را به ما بسپارید.

 

 

 

 

 

 

افزودن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ایمیل پنگاش

ایمیل ایران ووکامرس

info@pangash.com

شماره تماس

شماره تماس

09126946237

شماره تماس

شماره تماس

09398695238

آدرس پنگاش

آدرس ایران ووکامرس

بوشهر - آبپخش - کشاورز 3

کلیه حقوق برای وب سایت ایران ووکامرس محفوظ است