ایران ووکامرس – رفع مشکلات ووکامرس

کاربر گرامی ! کلیه سفارشات با 20 درصد تخفیف تا پایان خرداد انجام می گیرد

برترین افزونه سئو

برترین افزونه سئو

برترین افزونه سئو

برترین افزونه سئو

برترین افزونه سئو

داشتن یک وب سایت شگفت انگیز با محتوای درجه یک که در صفحه پنجم نتایج جستجو قرار می گیرد، بدترین کابوس هر صاحب وب سایت است.

و کلید اجتناب از این امر این است که وب سایت خود را برای موتورهای جستجو بهینه کنید.

بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) می تواند به شما کمک کند تا در نتایج جستجو رتبه بالاتری داشته باشید، دید بیشتری را به دست آورید و کیفیت و کمیت ترافیک دریافتی وب سایت خود را بهبود بخشد – همه اینها می تواند به نتیجه شما کمک کند.

اما نکته اینجاست – سئو اغلب می تواند برای صاحبان وب سایت پیچیده و گیج کننده باشد، به خصوص اگر دانش قبلی یا استراتژی خاصی نداشته باشید. تجزیه و تحلیل محتوا برای کلمات کلیدی، ایجاد ساختار سایت، ردیابی رتبه بندی و از همه مهمتر، ماندن در بالای الگوریتم های موتورهای جستجو کار ساده ای نیست.

حال بهترین افزونه سئو چیست یا به عبارت دیگر برترین افزونه سئو کدام است؟

خبر خوب این است که طیف گسترده ای از افزونه های سئو وردپرس وجود دارد که می تواند کار را برای شما ساده کندو شما برترین افزونه سئو را از دیدگاه خود انتخاب کنید . این پلاگین ها با ویژگی هایی مانند تجزیه و تحلیل محتوا، ردیابی کلمات کلیدی و ممیزی های سئو، می توانند به شما کمک کنند تا هر قسمت از وب سایت خود را بدون زحمت بهینه سازی کنید تا بتوانید به صورت آنلاین بیشتر دیده شوید.

مانند بسیاری از دسته های افزونه ها، اگر به دنبال آن باشید، می توانید در دریایی از افزونه های سئو گم شوید، زیرا تعداد آنها بسیار زیاد است. اما ما این کار را برای شما انجام داده ایم و لیستی از هشت بهترین افزونه برای افزایش ترافیک وب سایت شما آماده کرده ایم.

 

۱. Rank Math (Rank Math team)

برترین افزونه سئو

برترین افزونه سئو

 

Rank Math یک پلاگین جدید برای وردپرس است که بیش از ۵۰ ویژگی را برای بهبود سئو سایت شما ارائه می دهد.

این ویژگی‌ها شامل  ارسال نمایه فوری، پیش‌نمایش قطعه (برای بهینه‌سازی عناوین و توضیحات متا برای SERP)، طرح‌واره، نظارت و تغییر مسیر ۴۰۴، ردیابی رتبه، نقشه‌های سایت XML و سئوی تصویر است. همچنین با WooCommerce سازگار است و به شما امکان می دهد صفحات و دسته بندی های محصول را بهینه سازی کنید تا دید و فروش فروشگاه خود را افزایش دهید.

ادغام این افزونه با Google Trends به شما امکان می دهد به سرعت روند جستجوی کلمات کلیدی را بررسی کنید و حتی فرصت های کلمات کلیدی را به صورت بصری از طریق یک نمودار مقایسه کنید.

جالب اینجاست که وقتی یک پست جدید را آپلود می کنید یا یک پست قدیمی (به نام پینگینگ) را به روز می کنید، به طور خودکار به موتورهای جستجو می گوید تا ایندکس سریعتر شود.

ویژگی برتر: به شدت با کنسول جستجوی گوگل ادغام می شود و به شما کمک می کند بفهمید برای کدام کلمات کلیدی رتبه بندی می کنید و خطاهای SEO را مستقیماً از داشبورد وردپرس خود تشخیص دهید.

قیمت: در حال حاضر از ۵۹ دلار در سال شروع می شود.

 

۲. Yoast (Yoast team)

برترین افزونه سئو

برترین افزونه سئو

 

Yoast SEO پر استفاده ترین افزونه سئو وردپرس است که دارای ۲۷۰۰۰+ رتبه بندی ۵ ستاره است – و محبوبیت آن بی دلیل نیست.

تمام ویژگی‌هایی را که برای بهینه‌سازی وب‌سایت خود نیاز دارید ارائه می‌کند – از داده‌های ساختاریافته، SERP، و پیش‌نمایش‌های اجتماعی گرفته تا نقشه‌های سایت XML، خرده‌های نان، نظارت بر ۴۰۴، هدایت مجدد، و تشخیص عبارات کلیدی تکراری.

چیزی که Yoast را بیشتر متمایز می‌کند، ویژگی‌های قدرتمند سئو داخلی آن است – محتوای شما را در برابر بیش از ۱۵ عامل (مانند تراکم کلمات کلیدی، توزیع) بررسی می‌کند تا بتوانید به سرعت تغییراتی ایجاد کرده و صفحه خود را بهینه کنید.

ویژگی “سئو تمرین” آن نیز جذاب است – به شما کمک می کند رتبه بندی مهم ترین محتوای خود را بهبود بخشید و محتوای بدون پیوند را شناسایی کنید تا برخی از پیوندها را به آنها هدایت کنید. این افزونه همچنین شما را قادر می سازد یک استراتژی پیوند داخلی قوی ایجاد کنید – با بلوک هایی مانند خرده نان و بخش پیوندهای مرتبط – تا به موتورهای جستجو و بازدیدکنندگان کمک کند محتوای شما را به راحتی پیدا کنند.

ویژگی برتر: علاوه بر ابزارهای سئو، بررسی خوانایی را نیز برای بهبود محتوای شما و ارائه تجربه بهتر به خوانندگان ارائه می دهد.

قیمت: ۸۹ دلار در سال همچنین یک نسخه رایگان ارائه می دهد.

 

 

۳. Squirrly SEO (Squirrly SEO team)

 

برترین افزونه سئو

Squirrly یک فروشگاه برای نیازهای سئوی شما است که تحقیقات کلمات کلیدی، بهینه سازی محتوا، سئو فنی، ممیزی، ردیابی رتبه و SEO WooCommerce را ارائه می دهد. با وجود تمام این ویژگی ها، هنوز هم سبک است و سرعت وب سایت شما را کاهش نمی دهد.

ابزار تحقیق کلمات کلیدی داخلی آن سودمند است – روند جستجوی کلمه کلیدی، شانس شما برای رتبه بندی آن بر اساس رقابت را به شما می گوید و حتی عبارات کلیدی مرتبط را پیشنهاد می کند.

علاوه بر این، می‌توانید کلمات کلیدی خود را در یک «کیف کیف» ذخیره و سازماندهی کنید – این می‌تواند به شما در آماده‌سازی، پیگیری و بهبود استراتژی محتوایتان کمک کند.

این افزونه با یک دستیار سئوی زنده ارائه می شود که در حین حرکت به شما بازخوردی درباره محتوای شما می دهد. علاوه بر ردیابی عملکرد رتبه بندی شما، ممیزی هایی را نیز انجام می دهد تا اطلاعاتی در مورد مسائل فنی سئو، ترافیک وب سایت و صفحه، اشتراک گذاری رسانه های اجتماعی و غیره در اختیار شما قرار دهد.

ویژگی برتر: ابزار Focus Pages آن هر صفحه را به صورت جداگانه تجزیه و تحلیل می‌کند و به شما می‌گوید که دقیقاً برای بهبود رتبه یک صفحه خاص باید روی چه چیزی کار کنید.

قیمت: از ۲۹.۹۹ دلار در ماه شروع می شود.

 

 

۴. AIOSEO (AIOSEO team)

یک ابزار عالی برای مبتدیان، All in One SEO (AIOSEO) چندین ویژگی را برای سئوی وب سایت شما ارائه می دهد.

به طور خودکار نقشه های سایت XML را برای موتورهای جستجو ایجاد و ارسال می کند و آنها را در مورد به روز رسانی های سایت شما مطلع می کند. همچنین از نشانه‌گذاری‌های طرح‌واره‌ای مختلف – مانند پرسش‌های متداول، محصول، دستور پخت – پشتیبانی می‌کند تا به شما در افزایش نرخ کلیک و ترافیک کمک کند.

علاوه بر این، AIOSEO ویژگی‌های قدرتمند سئو روی صفحه را ارائه می‌دهد که به شما در ویرایش عناوین و توضیحات متا و ارزیابی استفاده از کلمات کلیدی و خوانایی برای بهبود شانس رتبه‌بندی کمک می‌کند. همچنین با پلتفرم های رسانه های اجتماعی و حتی WooCommerce ادغام می شود – برای دومی، به شما کمک می کند عناوین محصول، توضیحات، تصاویر و موارد دیگر را بهینه کنید.

بهترین قسمت؟ همراه با یک جادوگر راه اندازی است تا شما را از پای راست شروع کنید و تنظیمات SEO خود را در عرض چند دقیقه پیکربندی کنید.

ویژگی برتر: به شما امکان می دهد از طریق نقش های کاربر دسترسی به ویژگی های مختلف SEO را کنترل کنید. به عنوان مثال، می توانید به نویسندگان خود فقط به تجزیه و تحلیل SEO دسترسی داشته باشید و ویژگی هایی مانند ظاهر جستجو یا تنظیمات نقشه سایت را برای آنها حذف کنید.

قیمت: در حال حاضر از ۳۹.۶۰ دلار در سال (یک سایت) با ۱۴ روز ضمانت بازگشت پول شروع می شود.

 

۵. The SEO Framework (The SEO Framework team)

SEO Framework تمام ویژگی های اساسی یک افزونه SEO عالی را ارائه می دهد. اما چیزی که آن را متفاوت می کند این است که از قبل پیکربندی شده است – بر اساس تنظیماتی که برای اکثر وب سایت ها بهترین کار را دارند. با این حال، شما همچنین می توانید این تنظیمات را بر اساس نیاز خود تغییر دهید.

این افزونه به طور خودکار متا تگ ها را برای سایت شما تولید می کند، اما شما همچنین می توانید سئو را خودتان مدیریت کنید – از طریق جعبه متا در هر پست. همچنین به شما نشان می دهد که پست های شما در رسانه های اجتماعی چگونه به نظر می رسند تا بتوانید وب سایت خود را هم برای موتورهای جستجو و هم برای شبکه های اجتماعی بهینه کنید.

علاوه بر این، این افزونه دارای پسوندهای زیادی است که عملکرد آن را افزایش می دهد. به عنوان مثال، افزونه «تمرکز»، صفحه شما را در برابر عوامل مختلف سئو بررسی می کند تا به شما کمک کند محتوای هدفمندی بنویسید که رتبه بهتری داشته باشد. از سوی دیگر، “مقالات” با افزودن داده های ساختاریافته به پست های شما شانس رتبه بندی شما را افزایش می دهد.

ویژگی برتر: از یک مقیاس رنگی استفاده می کند تا به شما نشان دهد در کجا عقب مانده اید و چه کاری می توانید برای افزایش سئو صفحه انجام دهید.

قیمت گذاری: یک طرح رایگان ارائه می دهد. برنامه های پرداخت شده از ۷ دلار در ماه شروع می شود (پرداخت سالانه).

 

۶. SEO Ultimate (SEO Ultimate team)

مانند سایر افزونه‌ها، SEO Ultimate به شما امکان می‌دهد عناوین متا، توضیحات، نقشه‌های سایت ایجاد کنید و با ابزارهایی مانند مانیتور ۴۰۴، ویرایشگر پیوند ثابت و بهینه‌ساز Slug ارائه می‌شود – که همه اینها به بهبود سئوی سایت شما کمک می‌کنند.

همچنین به شما امکان می دهد داده های ساختاریافته را اضافه کنید و از بیش از ۲۲ نشانه گذاری طرحواره (مانند سؤالات متداول، بررسی ها، رویدادها) پشتیبانی می کند.

افزونه علاوه بر این ویژگی‌های هیجان‌انگیز بسیاری را نیز ارائه می‌کند تا موتور جستجوی سایت شما را آماده کند. به عنوان مثال، “Deeplink Juggernaut” آن به شما امکان می دهد یک ساختار پیوند داخلی محکم در وب سایت خود ایجاد کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که متن لنگر و صفحه مقصد را مشخص کنید – به طور خودکار کل سایت شما را جستجو می کند و انکر تکست ها را پیوند می دهد.

“Deep Silo Builder” به همان اندازه جذاب است – به شما کمک می کند ساختارهای سایت هوشمند ایجاد کنید تا موتورهای جستجو بتوانند بفهمند که وب سایت شما چیست و بازدیدکنندگان بتوانند بهتر در آن حرکت کنند.

ویژگی برتر: قابلیت ویرایش انبوه آن به شما امکان می‌دهد تا تگ‌های متا، پیوندهای داخلی، داده‌های Open Graph، ویژگی‌های alt و موارد دیگر را برای حداکثر ۱۰۰ صفحه با هم ویرایش کنید.

قیمت: مجوزها از ۴۹ دلار شروع می شود.

 

۷. Slim SEO (Slim SEO team)

برترین افزونه سئو

Slim SEO یک افزونه عالی وردپرس است که تمام کارهای سئو را برای شما خودکار می کند، به طور خودکار نقشه های سایت، متا تگ ها، برچسب های Open Graph و کارت توییتر، متن های جایگزین تصویر و موارد دیگر را برای بهبود سئوی سایت شما ایجاد می کند.

آنچه مفیدتر است این است که می توانید هر یک از این ویژگی ها را بر اساس نیاز خود فعال یا غیرفعال کنید.

مانند The SEO Framework، این افزونه نیز از پیش پیکربندی شده است، بنابراین نیازی به انجام تنظیمات پیچیده نیست. همچنین با WooCommerce ادغام می شود و به شما کمک می کند تا صفحات فروشگاه و محصولات خود را برای افزایش رتبه بهینه کنید.

نسخه حرفه ای آن – که در حال توسعه است – با ارائه سئوی محلی، تجزیه و تحلیل لینک داخلی و خارجی و تغییر مسیر برای رفع لینک های شکسته، عملکرد خود را بیشتر گسترش می دهد.

ویژگی برتر: سبک و سریع است، به این معنی که می توانید روی سئوی وب سایت خود بدون تأثیر بر سرعت یا عملکرد آن کار کنید.

قیمت: رایگان؛ Slim SEO Pro قابل پرداخت خواهد بود.

 

۸. SEOPress (SEOPress)

ظاهر جستجو، پیش‌نمایش رسانه‌های اجتماعی، نقشه‌های سایت، خرده‌های نان، طرح‌واره، ووکامرس، و سئوی محلی – SEOPress تمام ویژگی‌های ضروری را که برای بهینه‌سازی وب‌سایت خود بدون ایجاد ناراحتی نیاز دارید، ارائه می‌کند.

همچنین یک ابزار تجزیه و تحلیل محتوا ارائه می دهد که صفحات شما را در برابر ۱۶ عامل (مانند عنوان، متن های جایگزین تصویر) بر اساس کلمه کلیدی مورد نظر شما بررسی می کند. بهترین بخش این است که به شما امکان می دهد کلمات کلیدی نامحدود اضافه کنید – و صفحه خود را برای همه بهینه کنید.

ویژگی “پیشنهادات گوگل” آن به شما کمک می کند روندهای جستجوی مرتبط با کلمه کلیدی خود را پیدا کنید که می توانید در محتوای خود برای بهبود رتبه استفاده کنید. علاوه بر این، این افزونه همچنین پیشنهادات پیوند داخلی مرتبط را به شما می دهد تا بتوانید از این جنبه از سئو مراقبت کنید و از آن استفاده کنید.

ویژگی برتر: با گوگل آنالیتیکس ادغام می شود و بینش غنی در مورد بازدیدکنندگان، بازدید از صفحه، میانگین مدت جلسه، نرخ پرش و غیره به شما می دهد.

قیمت: از ۳۹ دلار در سال شروع می شود. همچنین یک نسخه رایگان ارائه می دهد.

 

در حالی که افزونه‌های سئو نمی‌توانند رتبه‌های برتر را در موتورهای جستجو تضمین کنند، اما مطمئناً می‌توانند با ایجاد وب‌سایتی که موتورهای جستجو بتوانند در آن بخزند یا بهتر بفهمند، شانس شما را برای آن افزایش دهند.

این هشت افزونه برخی از بهترین ها برای شروع سئو در وب سایت شما هستند. همه آنها ویژگی های مفیدی را ارائه می دهند، اما مطمئن شوید که تحقیقات خود را انجام دهید، بررسی ها را به دقت بررسی کنید و یکی را انتخاب کنید که با نیازهای شما مطابقت داشته باشد.

افزودن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ایمیل پنگاش

ایمیل ایران ووکامرس

info@pangash.com

شماره تماس

شماره تماس

09126946237

شماره تماس

شماره تماس

09398695238

آدرس پنگاش

آدرس ایران ووکامرس

بوشهر - آبپخش - کشاورز 3

کلیه حقوق برای وب سایت ایران ووکامرس محفوظ است